Zoethoutwortel BIO gesneden 270 g

Zoethoutwortel BIO gesneden 270 g

NVT10
Out-of-Stock
€ 6,84
rating Lees de 2 beoordelingen
Gemiddelde score: 10/10 Aantal beoordelingen: 2

Zoethout is opgenomen in het protocol van Stephen Buhner voor de behandeling van co-infectie met Chlamydia-pneumonie.

 
Zoethout
Lat. Glycyrrhizae radix
 

 

Zoethout is opgenomen in het protocol van Stephen Buhner voor de behandeling van co-infectie met Chlamydia-pneumonie. Bovendien wordt het gebruikt voor de behandeling van hoest bij luchtwegaandoeningen en maagzweren in de maag.

 

 

Natvita

NAT Sp. z oo is een bedrijf dat zich richt op de productie van hoogwaardige voeding en natuurlijke voedingssupplementen onder het merk NatVita. NatVita-producten zijn afkomstig van biologische landbouw van over de hele wereld. De aangeboden producten zijn gemarkeerd met het BIO-certificaat en voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen als gevolg van natuurlijke oorsprong.

 

Ingrediënten: 100% bio zoethout ( Glycyrrhizae radix ) wortel gesneden

 

Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid: Giet 500 ml kokend water over 1 theelepel gedroogd kruid. Laat 5-7 minuten koken. Twee keer per dag gebruiken, bij voorkeur bij een maaltijd.

 

Nettogewicht: 270 gram

 

Bewaring: Bewaar bij kamertemperatuur op een droge plaats, buiten bereik van kleine kinderen.

 

 

 

 

 

 

Nieuw
En infusion
rating 10
2022-03-16
Chantal
Très bien.
rating 10
2021-05-03
Anonymous

Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...

Product added to wishlist
Product added to compare.

Door gebruik te maken van de website geeft u toestemming voor het gebruik van cookies. Meer informatie is te vinden in het privacybeleid.